O nás

Staráme se o stavbu a provozování parkovacích míst pro karavany a obytné vozy v celé ČR.

Tým

Ti nejmladší začínali s karavaningem již v 9 letech, dnes v 35 již vozí po světě další generaci. Ti zkušenější jsou nositeli myšlenky a společně tvoříme jedinečný tým.

Nenajdete u nás nikoho, kdo by nežil karavaningem, a proto dokážeme přesně a jasně zhodnotit potřeby daného projektu. Celý náš tým pak na sebe navazuje a pod dozorem projektového manažera dokážeme společně projít celým procesem, ať už jde o konzultace nebo poradenství, projekci a inženýring, či nakonec výstavbu a následné provozování.

Filosofie

Naší filosofií je poskytnout možnost trávit noci na jedinečných místech, ať už v centru města nebo uprostřed přírody, pro lidi, kteří se nechtějí vázat na hotel či kemp. To vše bez strachu z pokut v bezpečí našich stellplatzů. Zároveň jde o možnost, jak regulovat a doplnit systém „divokého spaní“ či nedostatečnou kapacitu kempů pro samosprávy, investory či nadšence z našich řad. Když se to pak všechno spojí, můžete zcela legálně za pár korun trávit noci uprostřed historických měst, mezi vinicemi nebo třeba v pivovaru a jako hosti se cítíte vítáni.